مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کتانی شیراز | فروش کتانی شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید کتانی شیرازکتانی دخترانه شیرازکتانی مردانه شیرازکتانی بچگانه شیرازفروش کتانی شیرازتولید کننده کتانی شیرازبازار کتانی شیرازرنگ بندی کتانی سبک در شیراز
کتانی مردانه شیراز

 

خرید کتانی شیراز

شیراز یکی از شهر های بزرگ، قدیمی و پر جمعیت ایران هست، بازار یکی از مهم ترین بازار های ایران است که باید مورد توجه تمام تاجران ایران باشد و هست.

خرید کتانی در شیراز از فروشگاه ها و بازار های کفش انجام می شود، فروش کتانی شیراز همگام با بازار های دیگر ایران تابع شرایط اقتصادی کشور ضعیف و قوی می شود.

خرید کتانی شیراز

کتانی خوب شیراز

خرید کتانی در شیراز به سادگی و از طریق بازار های مهم این استان انجام می شود.

اما شیراز شهری بزرگ با شهرستان های زیاد هست و دسترسی به بازار ها برای بسیاری از اهالی این استان راحت و آسان نیست و اگر هم وقت بگذارند و به بازار بروند زمان کافی برای در آوردن قیمت کتانی و تحقیق قبل از خرید محصول را نخواهند داشت.

اما امروز با استفاده از اینترنت به سادگی می توان محصولات را دید، مشخصات ان را مطالعه کرد و آن را مستقیم از کارخانه و از مرکز فروش کفش شیراز سفارش داد.

تولید کتانی شیراز در سطح انبوه و بالایی انجام نمی شود و کتانی های شیرازی معمولا در همان شیراز خرید و پوشیده می شوند.

تولید کتانی در شهر هایی که در این صنعت فعال تر هستند انجام می شود و به شیراز هم عرضه می شود، بازار شیراز یکی از مهم ترین بازار های ایران برای تمام تجار در تمام زمینه ها می باشد.

 • خرید کتانی دخترانه شیراز
 • کتانی با کیفیت شیراز
 • کتانی ارزان شیراز
 • کتانی آلستار شراز

حجم قابل توجهی از سفارشات برای تولیدی های کتانی از شیراز و اصفهان می باشد.

کتانی دخترانه شیراز

کتانی دخترانه شیراز

کتانی های دخترانه در رنگ بندی های شاد و زیبا و از سایز های 37 تا 40 تولید می شود البته گاهی در برخی بسته بندی های کتانی در بسته های سایز میانه کتانی های 41 یا کتانی های 36 هم گذاشته می شود.

کتانی های دخترانه باید رنگ بندی متنوع تری از کتانی های مردانه تولید شود.

اگر یک کتانی مردانه در 6 رنگ مختلف تولید می شود همان مدل در صورتی که بخواهیم در سایز زنانه آن را تولید ان را باید در 12 رنگ تولید کنیم.

معمولا هم زمانی که مدل کتانی زنانه را آماده می کنند در ابتدا و در تعداد محدود مثلا 30 رنگ یا بیش تر از آن تولید می شود و سپس آن به بازار کتانی شیراز،  بازار کتانی تبریز، بازار کتانی اصفهان، مشهد، کردستان، شمال، جنوب و در نهایت هم تهران فرستاده می شود و از همه نظر خواهی می شود تا این رنگ ها گلچین شود.

کتاینی نیوبلانس کفش ایلیا که در سالی های 1391 تا 1396 تولید می شد در ابتدا با 48 رنگ نمونه تولید آن اغاز شد، سپس رنگ ها به 24 رنگ و در سال آخر هم کتانی های نیوبالانس تنها سه رنگ عرضه می شد و این انتخاب بازار بوده است.

 • خرید کتانی از اینترنت
 • فروش اینترنتی کتانی
 • فروشگاه اینترنتی کتانی
 • ارسال کتانی به شیراز

برای دیدن مدل های کتانی شیراز و خرید آن به بازار ها آن استان بروید و سپس سری به بازار های دیگر استان های کشور بزنید تا متوجه بشوید چه کتانی هایی جایشان در بازار کفش شیراز خالی می باشد.

کتانی مردانه شیراز

کتانی مردانه شیراز

کتانی های مردانه که در مدل های مختلفی و بسیار متنوعی در ایران تولید و در بازار های داخل ایران پخش و عرضه می شوند، طبعیتا در بازار های شیراز نیز یافت می شوند.

کتانی های مردانه به کتانی گفته می شود که در سایز مردانه تولید می شود.

سایز مردانه یعنی ساز 41 تا سایز 44 که می توان سایز 45 یعنی یک شماره بالاتر از حالت معمول یا یک شماره پایین تر از حالت معمول یعنی 40 را در بسته بندی آن جای داد.

کتانی با کیفیت آدیداس طرح ZX مردانه که کتانی با کیفیت و با زیره EVA  می باشد، در بسته بندی سایز مردانه سایز 40 هم دارد.

کتانی های مردانه در کیفیت های مختلفی تولید می شوند که برای بازار شب عید، برای مدرسه ها، حراجی های پاییزه، کتانی زمستانه و… مناسب هستند.

 • کتانی ارزان شیراز
 • کتانی طرح اصلی شیراز
 • کتانی مردانه شیک
 • کفش مردانه شیراز
 • کفش چرم شیراز
 • کفش چرم در جه یک

کتانی بچگانه شیراز

کفش کتانی بچگانه در سه سایز هایی تولید وعرضه می شود؟
کوچک ترین کتانی موجود در بازار کدام است؟

کتانی های بچگانه با کتانی های ریز پا تفاوت دارد.
کتانی های بچگانه شامل تمامی کتانی هایی می شود که از سایز 36 کوچک تر هستد، کتانی پسرانه، کتانی دخترانه، کتانی اسپرت در این سایز تولید می شود.

کتانی که در تصویر مشاهده می کنید توسط تولید کننده کتانی اسلامشهر در تهران تولید شده است که جنس زیره آن زیره خوب و مرغوب با جنس پی یو می باشد.

پارچه رویه آن کج راه می باشد که با پفک و سوزنی لمینت شده است و استحکام کافی را دارا می باشد.

تیکه های آن نیز در تصویر به درستی مشخصی نیست اما احتمالا جنس فلت هست که دوام خوبی دارد.

این کتانی یک کتانی با کیفیت بچگانه هست که در تهران تولید و در بازار تبریز و اصفهان و تهران عرضه شده سات و هنوز این مدل کتانی به بازار های شیراز در سطح انبوه ارسال نشده است.

کتانی های بچگانه می تواند شامل سایز های 31 تا 36 باشد یا 31 تا 35 حالا یکی دو شماره بالا یا پایین بستگی به آن مدل و تولید کننده اش دارد.

فروش کتانی شیراز

فروش کتانی شیراز

بسیاری از فروشگاه کتانی شیراز به جای آن که جنس خود را از بازار شیراز تهیه کنند، ترجیح می دهند محصولات را از بازار شهر های دیگری مانند تهران تهیه کنند،
یا کفش کتانی را مستقیم از تولید کننده آن خرید کنند تا با بهترین قیمت ممکن محصول برای آن ها تامین شود.

مدل های زیادی کتانی در ایران تولید می شود اما ظرفیت تولید در ایران بسیار فراتر از آنی هست که ما فکر می کنیم، آنچه ما به عنوان صنعت کفش و کتانی در ایران می شناسیم تنها درصد کوچکی از این صنعت هست که فعال هستند و 90 درصد از پتانسیل تولید این صننعت در خواب هست و کاملا غیر فعال…

شما نیز در صورتی که مدلی از کتانی را می شناسید که در ایران تولید نمی شود اما تقاضا برای ان وجود دارد خیلی آسان می توانید آن مدل را سفارش داده و دقیقا با مان مشخصات و ظاهر به صورت سفارشی برای شما تولید شود، ظرفیت تولید کتانی های درجه یک در ایران وجود دارد، شک نکنید.

بسیاری از کتانی سفارش شیراز دقیقا به همین صورت هست که آن مدل تنها برای شیراز تولید و فقط هم برای شیراز فرستاده می شود، و هر کسی هم که آن را بخرد باید آن را از شیراز تامین کند.

 • پخش کتانی شیراز
 • فروش عمده کتانی شیراز
 • کتانی سفارش شیراز

تولید کننده کتانی شیراز

تولید کننده کتانی شیراز

تولید کننده های کتانی شیراز کتانی هایی را تولید می کنند که مناسب برای بازار های خاور میانه و گاهی هم به سفارش برخی کشور ها می باشد.

کشور ایران تحریم هست اما اصلا کلمه تحریم برای کشوری با بزرگی ایران که از بالا و پایین به دریا وصل هست خنده دار هست…

به سادگی کتانی های تولید شیراز به عراق، افغانستان و امارات صادر می شود.

کتانی های با کیفیتی که در ایران تولید می شود نه تنها در خاورمیانه عرضه می شود که بسیاری از کشور های درحال توسعه آسیای میانه هم صادر می شود.

 • صادرات کتانی شیراز
 • واردات کتانی ایران
 • کتانی های چینی
 • مواد اولیه کفش و کتانی

همان طور مه صادرات برای ایران به راحتی اتفاق می افتند واردات هم به همین صورت هست و اعلی رغم آن که با توجه به ظرفیت های صنعت کفش و کتانی در ایران نیازی به واردات مواد اولیه آن از خارج از کشور نیست، واردات مواد اولیه کفش به سادگی در صورت نیاز امکان پذیر هست چه ایران تحریم باشد چه نباشد، تحریم ها تاثیر گذار هستند و کار را کمی سخت می کنند اما نه در اندازه ای نیستند که بتوانند تاجران ایرانی را متوقف کنند، این یک شعار نبوده و در صورتی که نمی دانید به صورتی این کار امکان پذیر هست و شما قصد فعالیت اقتصادی در سطح بین المللی را دارید، کفش ایلیا می تواند به شما کمک کند تا به راحتی جنسی را وارد ایران کنید یا از ایران خارج کنید.

شعاری هست با این مضمون که صاردات خونیست در رگ های اقتصاد یک کشور و واردات هم مانند یک زالو ای که این خون را می مکد…

واردات در صورتی می تواند باعث پیش رفت شود که به کمک صنعت بیاید و کمکی باشد در جهت تولید و صادرات محصولات بیش تر.

بازار کتانی شیراز

در رابطه با بازار های کفش و کتانی در شیراز صحبت کردیم.
همچنین در رابطه با صادرات و واردات کتانی هم به ایران صحبت کردیم.

کتانی که در عکس می بینید در تهران تولید می شود، این کتانی ها به سفارش بازار کفاشان شیراز تولید شده و در سال اول هم فقط به شیراز فرستاده می شود و از شیراز به سراسر کشور پخش می شد

زیره این کتانی eva می باشد که زیره ای بسیار نرم و عالی می باشد.

کفش های تن تاک را دیده اید که در تلویزیون ایران تبلیغ می کند؟

تن تاک ادعا می کند وزن یک جفت کتانی اش کمتر از سه جفت کتانی عادی هست!

آیا به نظر شما این حقیقت دارد؟ این امکان پذیر هست؟

جواب مثبت است ادعای تن تاک می تواند حقیقت داشته باشد چرا که رویه آن از چیز خاصی تشکیل نشده است و که پاره و کش عادی و معمولیست و زیره آن نیز eva هست یعنی مواد آن مشابه همواد همین زیره ای هست  که تصویر می بینید.

جنس رویه این کتانی ها ترکیبی از بافت، tpu و فلت می باشد.

این کتانی ها کیفیت مناسبی دارند و در سایز های مردانه و زنانه تولید می شود.

رنگ بندی کتانی سبک در شیراز

برای مدتی کتانی های با کیفیت متوسط از ترکیه وارد ایران شد برخی از آن ها کتانی های کامل بودند برخی فقط رویه و برخی رویه و زیره بودند و در ایران سر هم شدند.

این کتانی های، های کپی و طرح اصلی ابتدا به صورت آزمایشی وارد ایران شد و پس از آن که از آن ها استقبال شد و راضی کننده بود نمونه های مشابه آن و حتی با کیفیت تر از آن در ایران تولید شد و روانه بازار های منطقه شد.

یکی از مهم ترین فاکتور  های تائین کننده موفق شدن یا نا موفق بوودن کتانی ها نه تنها در ایران که در تمام دنیا رنگ بندی مناسب آن است.

معمولا حتی اگر کتانی در مدل سازی ضعفی داشته باشد، به درستی با رنگ ها بازی کند می تواند موفق شود و کتانی هایی هم که ازد لحاظ جنس و کیفغیت عالی باشند اما غیر حرفه ای رنگ بندی شوند محکوم به شکست هستند.

تولید کننده کتانی شیراز نیز می تواند برای

 • خرید انواع پارچه برای کتانی
 • خرید زیره ترکیبی و پی یو
 • خرید جنس های مصنوعی
 • خرید نوبوک
 • خرید طرح چرم و چرم مصنوعی
 • زیره های ایربرینگ
 • زیره eva

و تمام محصولاتی که برای تولید کتانی ضروری می باشد، به صورت اینترنتی اقدام کند و از قیمت ها و مشخصات مواد اولیه کفاشی با خبر بشوند.

محمد رضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120245605

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: SportShoose@

instagram icon اینستاگرام: ilia.shoe@

email icon ایمیل: sportshoose@gmail.com

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید