مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.

فروش استثنایی کتونی اسپرت نایک مشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

جنس مناسب کتونی اسپرتخرید انواع کتونی اسپرت نایک مشکی

به جرات می توان گفت که برای فصل تابستان یکی از راحت ترین کفش هایی است که تا به امروز تولید شده اند. کتونی ها جزء آن درسته از کفش ها هستند که بدلیل راحتی و تنوع در رنگ و طرح هایشان در بین تمامی اقشار جامعه طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است. کتونی اسپرت نایک مشکی در بین کتونی های متنوع از برند های معتبر نایک، آدیداس و اسیکس و … جزء پرچمداران راحتی، زیبایی و دوام است. وزن سبک، هوادهی عالی و ویژگی های متنوع دیگر در کنار برندی خوش نام در صنعت کفش و کتانی هر کسی را به خود جذب می کند.
فروش استثنایی کتونی اسپرت نایک مشکی

جنس مناسب کتونی اسپرت

جنس مناسب کتونی اسپرت پا را قلب دوم انسان نام گذاری کرده اند. از این رو انتخاب یک کفش مناسب از فاکتورهای اصلی سلامت پا می باشد. فاکتورهای کفش مناسب و سالم را می توان در ویژگی های زیر نام برد:

  • کف کفش مناسب: کف کفش را از جنس هایی که الاستیسیته ی مناسبی دارند انتخاب می کنند. جنس کفی کفش نه باید زیاد نرم باشد و نه زیاد سفت. هر دوی این حالت ها آسیب های جدی ای به پا و بالطبع به ستون فقرات انسان وارد می کند. جنسی که از لحاظ نرمی به اندازه ای باشد که ضربات قدم را دفع و جذب کند و آنقدر نرم نباشد که بر اثر فشار پا پیچ و تاب بخورد. از طرفی دوام کفی کفش در اولویت دوم انتخاب یک کفش خوب و ماندگار است. چون تمامی فشار بدن بر روی پا و کل فشار پا از طریق کفی کفش به زمین منتقل می شود این مهم بسیار باید مورد توجه قرار گیرد. تنش ها و نیروهایی که به کفی کفش وارد می شود همه جانبه و مداوم هستند که کفی کفش باید از این لحاظ از دوام قابل قبولی برخوردار باشد. سومین فاکتور مهم در کف کفش طراحی ارگونومیک آن و مناسب برای قوس کف پاست. به گونه ای که تمامی قوس های پا را در بر بگیرد و فقط به یک نقطه فشار وارد نیاید.
  • رویه ی کفش: جنس رویه کفش در اولین وهله باید دارای تنفس باشد به این معنی که هوا بتواند براحتی از آن جریان پیدا کرده و تعریق پا را به بیرون از محوطه پا و کفش هدایت کند. هم چنین جنس رویه باید پا را اذیت نکند و در پا راحت باشد. در خرید کتونی اسپرت می توان تمامی این ویژگی ها را یافت.

خرید انواع کتونی اسپرت نایک مشکی

خرید انواع کتونی اسپرت نایک مشکی فروش کتونی اسپرت در مراکز عرضه ی کتونی های نایک و آدیداس و اسیکس و سایر برندهای معتبر با قیمت مناسب و جنس های با کیفیت، رضایت مشتریان این مجموعه را بدنبال داشته است.وجود انواع کتونی های متنوع در طرح ها وجنس های گوناگون نظر هر مشتری با هر سلیقه ای را جلب می کند. همچنین تنوع در طرح و رنگ و جنس کتونی ها این امکان را به مشتریان می دهد که قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند و تجربه ی یک خرید خوب با قیمت مناسب را همیشه در یادشان حک شود.

محمد رضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *