مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کتانی اسپرت دخترانه | کتانی های اسپرت

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید کتانی اسپرت دخترانهبازار کتونی اسپرت دخترانهفروشگاه کتونی زنانهفروشگاه اینترنی کتانی زنانهتولید و پخش کتانی اسپرت زنانه
خرید کتانی اسپرت دخترانه

کتانی های اسپرت دخترانه در مئل های مختلفی در سراسر بازار های مختلف کشور عرضه می شوند، کتانی هایی که در چند سال اخیر هم تولید آن ها افزایش داشته است هم فروش آن، هم تنوع مدل و رنگ بندی آن، کلا شاید بتوان گفت این حوضه کاری متحول شده است.
فروش کتانی اسپرت دخترانه همین طور که افزایش میابد تولید آن نیز بیش تر می شود.

کتانی اسپرت دخترانه

خرید کتانی اسپرت دخترانه

خرید کتانی اسپرت دخترانه

در مغازه های مکتانی فروشی همیشه تنوع زیادی برای محصولات وجود دارد، کتانی اسپرت دخترانه در مدل های زیادی تولید می شود و هر مدل هم رنگ بندی خاص خودش را دارد، هر فروشگاه کتانی دخترانه به اندازه ظرفیت خود می تواند جنس داشته باشد و هیچ مغازه ای با مرجعی برای دیدن بهترین مدل مدل های کتانی دخترانه وجود ندارد.

باید بروید در بازار ها ساعات زیادی را صرف کنید تا یک دهم مدل های موجود را ببنید که آن ها هم احتمالا همگی مدل های شش ماه تا یک سال قبل هست و مدل های جدید نیستند و باید از بین آن ها انتخاب کنید.

 • بازار کتانی اسپرت دخترانه
 • کتانی اسپرت زنانه
 • جدیدترین مدل کتانی دخترانه
 • کتونی دخترانه رنگ بندی

اما اگر به دنبال مدل جدید کتانی زنانه هستید، مدل های قدیمی تر مورد پسند شما نیست، حتی بازار بزرگ شهری مانند تهران هم مناسسب شما نخواهد بود.

یقین داشته باشید کتانی که از فروشگاه های تک فروشی خریداری می کنید، حداقل از تولید آن ها 6 ماه می گذرد، از سویی دیگر با توجه به خرید های غیر نقدی به سبک بنک داری های بازار، بسیاری از تولیدکنندگان کتانی که مدل های زیبایی هم دارند، برای خود بازاریابی کرده و همکاری خود را با بازار قطع می کند.

بازار کتونی اسپرت دخترانه

بازار کتونی اسپرت دخترانه

کتانی هایی که در بازار در مغازه ها می بینید، اغلب کتانی هایی نیستند که مد نظر شما باشد.

یه سخنی بین ایرانیان مدام گفته می شود که با خانم ها نمی شود خرید رفت!!!
خانم ها دیر انتخاب می کنند و تمام بازار را می چرخند!

در  حقیقت نه در ایران که در تمام دنیا خانم ها بیش تر نسبت به پوشش خود توجه می کنند، اما در بازار های ایران قبول کنیم دیگر آن تنوع جنسی که باید باشد نیست، دیگر آن رقابت محصول و حضور پر شور برند های مختلف جهانی در بازار ایران وجود ندارد.

حتی از آن جایی که خیلی از دکان داران بازار هم به روش خود و غیر نقدی با تولید  کنندگان کار می کنند خوب طبیعتا تولید کنندگانی هم که فعالیت غیر نقدی ندارند در بازار حضور نخواهند داشت.

تقریبا هم بیش تر تولیدی هایی که محصولات آس و خوب دارند، مشتریان خود را دارند و با بازار کار نمی کنند.

و حالا فکرش را بکنید چند درصد از مغازه داران و مسئولان خرید فروشگاه ها خرید های خود را مستقیم از بازار می کنند؟

پس این که محصول مورد نظر خود را نمی توانید در بازار های امروز ایران بیابید منطقی هست.

فروشگاه کتونی زنانه

فروشگاه کتانی دخترانه

فروشگاه های کتونی زنانه و دخترانه چگونه باید جنس خود را تامین کنند اگر نخواهد از بازار خرید کنند.

آیا خرید از بازار بزرگ کتونی اشتباه هست؟

طبیعتا فروشگاه های کتونی و کفش نخواهند دانست که باید در ابتدا از کجا آغاز کنند، آن ها نه بازار کتونی را می شناسند و نه می دانند تولیدی های کفش در کجا قرار دارند، آدرس تولیدی کتانی در شیراز، تبریز، قم یا تهران کجاست. صنعت کتانی صنعت کوچک و انحصاری نیست، در خیلی از شهر های ایران تولید کتونی دخترانه انجام می شود و یک مامور خرید یا یک صاحب یک فروشگاه نخواهد توانست برای هر مدل تمام کشور را بگردد، ببیند در کجا تولید می شود و آن را مستقیم از کارخانه کفش نهیه کند.

 • فروشگاه های کفش زنانه
 • فروشنده کفش کتانی دخترانه
 • کتانی عمده از کجا بخریم؟
 • تولیدی های کتانی کجا هستند؟
 • آدرس تولیدی کتانی شیراز
 • آدرس تولیدی کتونی قم
 • تولیدی های کفش چرم تبریز
 • تولیدی کتونی اسپرت تهران
 • فروش کتانی اسپرت دخترانه
 • کتانی های بچگانه، اصفهان

فروشگاه اینترنی کتانی زنانه

تولیدی کتانی اسپرت

برای دیدن مدل های مختلف و متفاوت کتانی می توانید از طریق اینترنت هم اقدام کنید، فروشگاه اینترنتی کتونی اسپرت طبیعتا می تواند محصولات بیش تر را پوشش دهد و فعالیت گسترده تری داشته باشد، به نسب فروشگاه محلی کفش کتانی

 • در فروشگاه اینترنتی کتونی محدودیت فضا وجود ندارد
 • در فروشگاه های اینترنتی برای تک تک مدل ها توضیحات درج شده است.
 • زمان کمتری از شما صرف می شود در حالی که مدل های بیش تری  را می بینید و می توانید آن ها با هم مقایسه کنید.
 • می توانید هر چه قدر که خواستید محصولات را ببنید و برسی کنید، درحالی که در فروشگاه های معمولی شما بیش از حد نباید وقت فروشنده را بگیرید، او خسته و کلافه خواهد شد.
 • تمام رنگ بندی های کتانی حتی اگر موجود هم نباشد برای شما نمایش داده خواهد شد،  اگر موجود باشد که هست اگر نبود می توانید بپرسید که چه زمانی مجدد شارژ می شود درحالی که در یک فروشگاه معمولی شمما اصلا نخواهید دانست چه رنگ بندی هایی وجود دارد.
 • توضیحات دروغ در فروشگاه های اینترنتی اگر درج شود پیگرد قانونی دارد، برای فروشگاه مورد نظر مشکل ایجاد می شود در حالی که فروشنده های سنتی خیلی آسان با دروغ جنس خود را عالی و بدون عیب و نقص معرفی می کنند.

بنابر این یکی از راه های آن که بدانید چه مدل هایی وجود دارد فروشگاه های اینترنتی می باشد، حالا برای خرید عمده آن می توانید آدرس تولید کننده کتانی مورد نظر را از پشتیبانی های همان فروشگان اینترنتی بپرسید یا آن را خریداری کرده و نام تولید کننده ای که دنبالش هستید معمولا بر روی کارتن یا کف کتانی ها درج می شود و خواهید توانست با آن ها ارتباط بگیرید.

بسیاری از تولید کنندگانی که کمی ساختار یافته تر فعالیت می کنند وب سایت خود را دارند و تنها کافیست نام آن ها را به گوگل بدهید تا به مشخصات آن دست یابید.

تولید و پخش کتانی اسپرت زنانه

اما راه دیگری هم برای یافتن تولیدکنندگان و پخش کنندگان کفش و کتانی وجود دارد، از آنجایی که فعالیت کفش ایلیا سال هاست ادامه داشته و همکاری این گروه تولیدی با هر تولید کننده ای که در یک چهارچوب استاندارد فعالیت کند، امکان پذیر هست و تنها کافیست با واحد پشتیبانی ارتباط بگیرند، خود را و فعالیت خود را معرفی کنند، متخصصین کفش ایلیا پس از برسی و راستی آزمایی آنچه ایشان بر آن مدعی می شوند با آن ها همکاری را آغاز خواهد کرد.

تولید و پخش کتانی اسپرت زنانه

معمولا همکاری با کفش ایلیا چند جانبه خواهد بود.

 • خرید مواد اولیه برای تولید زیره کتانی اسپرت
 • مواد مورد نیاز برای تولید پسته ای کتانی (از قبیل بافت انواع پارچه و تولید جنس های مصنوعی)
 • خرید زیره کتانی پی یو
 • زیره مواد ترکیبی پلیمیر Pvc
 • خرید کتانی های تولید شده شما به صورت نقدی در صورت رعایت استاندارد های لازم
 • فروش کتانی اسپرت دخترانه و …

کتانی های مختلفی در کارگاه های صننعتی کفش ایلیا تولید می شود اما تلاش بر آن هست که تولیدات متعادل تر و مناسب تر را به تمام ایران و کشور های اطراف ایران معرفی شود و باعث برپایی مججد این صنعت هشتاد ساله کفش و کتانی شود.

به هرحال اگر مدل کتانی خاصی هست که نمی توانید تولید کننده آن را بیابید، می توانید با واحد فنی کفش ایلیا ارتباط بگرید یا آن محصول در ایران در حال تولید هست و تولید کننده آن به شما معرفی خواهد شد یا در صورت تمایل ان محصول به صورت انحصاری برای شما تولید خواهد شد.

محمد رضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120245605

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: SportShoose@

instagram icon اینستاگرام: ilia.shoe@

email icon ایمیل: sportshoose@gmail.com

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید