مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کتانی اسپرت ارزان مردانه | عمده فروشی کتانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کتانی اسپرت ارزان مردانه در کجا تولید می شود؟تولید کفش چرم مردانه درجه یکخرید کتانی اسپرت ارزان مردانهکتانی اسپرت مردانه و کتانی اسپرت زنانهانواع کتونی ورزشی درجه یککتانی اشتروبل شده چیست؟تولید کتانی اسپرت با کیفیت | کتانی وارداتیکتانی با کیفیت ایرانی و خارجی | نقش واردات کتونی های درجه یک به تضغیف شدن بازار داخلی
کتانی اسپرت مردانه

تولید کننده کتانی اسپرت مردانه، زنانه، بچگانه، کفش کتانی دخترانه و پسرانه شیک و جدید در تهران را می توانید به راحتی از طریقب اینترنت پیدا کنید.
البته اغلب مدل کتونی هایی که در تهران تولید می شود را می توانید در بازار کتانی تهران نیز بیابید، تولیدی های کفش و کتانی محصولات خود را با واسطه و به کمک پخش کننده ها، بنک داری کتانی و کفش و… عرضه می کنند.

عمده فروشی کتانی

کتانی اسپرت ارزان مردانه در کجا تولید می شود؟

بسیاری از شهر های ایران، دارای صنعت خوب و سود آور کفش و کتانی هستند، اما مهم ترین و بزرگترین مراکز این صنعت، تهران، قم و تبریز می باشند که عمده محصولات صادراتی در این حوزه در ایران تولید این سه شهر هستند.

کفش چرم تبریز

کفش تبریز که را که تمام جهان نامش را شنیده اند، تبریز مهد چرم و محصولات چرمی می باشد شهری که پتانسیل آن را دارد که محصولاتش در تمام بازار های درجه یک بین المللی عرضه شود که اگر امکانات و زیر ساخت های آن فراهم شود، ما یقین داریم که کفش تبریز به اندازه کافی قدرت دارد که با محصولات ترک، ایتالیایی، استرالیایی و… به خوبی رقابت کند، چیزی کم ندارد.

در ضمن به علت تامین عالی چرم و شرایط اقتصادی ایران که منجر به کاهش قیمت نیروی انسانی و قیمت تمام شده تک تک محصولات ایرانی می شود هم کمکی تمام کننده برای محصولات ایرانی در بازار های جهانی می باشد.

آن اندازه قیمت محصولات ایرانی خوب و عالی هست که حتی اگر نقطه ضعف هایی هم در آن مشهود باشد، قابل چشم پوشی می باشد.

 •  کفش چرم مردانه درجه یک
 • کفش چرم تبریز
 • صادرات کفش چرمی
 • بهترین کفش چرم
 • کفش چرم و هنر دست ایرانی

تولید کفش و کتانی دو پروسه جدا از هم هستند، بنابراین ما اول در رابطه با کفش توضیح خواهیم داد و سپس نوبت به تولیدی ها کتانی در تهران و دیگر شهر های کشور خواهیم پرداخت.

تولید کفش چرم مردانه درجه یک

اما تبریز تنها شهری نیست که صنعت کفش چرم را دارا می باشد، تهران نیز یکی از تولید کنندگان عمده بزرگ کفش و کتانی می باشد، کفش چرم تولید تهران هم به کشور های درجه یکی مانند کشور های قاره سبز صادر می شوند.

این کفش ها کیفیت بالایی داشته و فروش عالی نیز دارند، اما به علت قیمت نه چندان ارزان، در بازار های داخل ایران، سه قابل توجهی از بازار را به کفش های ارزان قیمت و محصولات ماشینی تر تقدیم کرده اند.

خرید کتانی اسپرت ارزان مردانه

در مورد کتانی اسپرت برنامه با کفش مجلسی و درجه یک سیصد و شصت درجه متفاوت هست، به عبارتی صنعت کفش و کتانی، در بحث تولید کاملا با هم متفاوت هستند.

تولید کفش های چرمی، سختی های خاص خود را دارد، بسیاری از کار ها مانند برش با دست انجام می شود و هنر نیروز انسانی و تخصص نیرو های هر تولید کننده ای حرف آخر را می زند، در حالی که در مورد کتانی اسپرت این گونه نیست.

کفش ایلیا سال ها به تولید و عرضه کفش چرمی بوده و از سال 1389 خطوط تولید کتانی اسپرت را نیز در کنار کفش راه اندازی کرد.

کتانی اسپرت مردانه

کتانی اسپرت مردانه و کتانی اسپرت زنانه

کتانی های اسپرت مردانه و زنانه در بحث تولید با هم تفاووت خاصی ندارند، یک مدل که برای مردانه طراحی می شود، همان مدل را کوچک تر با رنگ بندی شاد و جدید، می شود کتانی اسپرت زنانه.

تولید کفش ایلیا

در مورد کتانی های زنانه، رنگ بندی متفاوت هست با کتانی مردانه، باید زیبا رنگی و خوشگل باشد، درحالی که در مورد کتانی های مردانه باید شیک، یکم سنگین و قابل ست شدن با تیپ های مختلفی باشد که در جامعه رایج می باشد.

 • کتانی مردانه اسپرت جدید
 • مدل کتانی اسپرت زنانه
 • کتونی زنانه رنگ بندی
 • کتانی مردانه و زنانه تولید تهران
 • تولیدی های کتانی اسپرت
 • کتانی اسپرت زنانه

انواع کتونی ورزشی درجه یک

اگر نگاهی گذرا به بازار کنیم می توانیم ببینیم که دیگر خبری از کتونی های ارزان قیمت و به گفته بسیاری از تولید کنندگان کار های یک بار مصرف نمی باشد و مردم دیگر کمتر چشم داشتی به این گونه از کتونی ها که یک بار مصرف تلقی می شوند دارند زیرا کتونی های درجه یک در ایران و به خصوص تهران تولید می شود که دیگر توجهی به کتونی های یک بار مصرف نمی شود.

منظور از کتانی های یک بار مصرف همان کتانی های ارزان قیمتی هست که در صورتی که شما آن را از تهران دهید تولید کننده آن ها در نایلون و گونی بار می زند و بار خود را حتی تا مقصد نمی تواند ضمانت کند.

در حالی که با اندکی هزینه کردن، زیاد هم نه، می توانید محصولات سبک حراجی را خریداری کنید که حداقل در بحث ظاهر و بسته بندی، به کتانی شباهت دارند.

کتانی هایی هم هستند که هم قیمت مناسبی دارند و کیفیت خوبی هم دارا می باشند، این کتانی ها را می توانید تنها با اندکی گشتن در بازار های کفش و کتانی می توانید پیدا کنید، تنها چیزی که لازم هست این است که شما قادر باشید بشناسید و بتوانید که محصولات با کیفیت را از بد تشخیص بدهید.

برخی از ویژگی کتانی باکیفیت را می توانیم مثال بزنیم.

 • کتانی قابل شست و شو
 • اشتروبل و کف دوخت بودن
  در رابطه با اشتروبل و کف دوخت بودن در ادامه به خوبی توضیح خواهیم داد.
 • ضمانت زیره
  در رابطه با شناخت زیره و مواد آن به تخصص زیادی نیاز هست که بتوانید تشخیص دهید آن هم دقیقا که تغیریا که یک زیره خاص دارای چه ترکیب موادی هست و چه قدر می توان روی کیفیت آن حساب کرد.
کتانی اشتروبل شده چیست؟

کتانی اشتروبل شده

کف دوزی کتانی ها یکی از مهم ترین و حیاتی ترین و حساس ترین بخش تولید کتانی اسپرت می باشد، که این بخش رو بسیاری اصلا به کلی از پروسه تولید خود حذف کرده اند!

کتانی های اسپرت ورزشی و غیر ورزشی، باید حتما کف دوزی شده باشند اگز در کتانی های خارجی، کتانی های اورجینال و وارداتی نیز دقت کنید متوجه می شوید که همگی اشتروبل شده هستند و در کف آن هنا نه از تکسون و کارتن و … که از انواع الیاف استفاده شده است.

گرچه در آینده توضیح خواهیم داد، پروسه تولید انواع الیاف اشترویل و … را که به خوبی بتوانید آن را نیز تشخیص دهید، اما درحال حاضر به همین که ثابت کنیم اشترویل بودن برای کتانی اسپرت نه یک مزیت و یک امتیاز که یک الزام است افاقه می کنیم.

از زمانی که بازار پر شد از کتانی های بی کیفیت ارزان قیمت، روزانه یبش از ده ها هزار کتانی ارزان قیمت و ضعیف که سم هست برای نام تولید کننده ایرانی رووانه بازار شد، در ابتدا هنوز مردم نمیتوانستند فرق آن ها را با کتانی های گران تر بفهمند و آن ها با فروش و استقبال خوبی مواجه شدند، هرچه مردم بیشتر خریدند بیشتر از این کتانی ها تولید شد.

کم کم مردم بسیاری شهر ها و مناطق متوجه شدند و حالا این کتانی ها را به آن علت که ارزان هست و همچنان در حراجی ها یافت می شود، کتانی های سبک حراجی می گوییم.

در کف این کتانی ها تکسون، مقوا هایی با ضخامتی در حد جبه شیرینی و… استفاده می شد، برخی آن را جنس هایی مانند سوزنی و مواردی مانند آن لمینت می کردند برخی آن کار را هم نمی کردند، و همان شکلی روی آن یک کفی ارزان قیمت می چسباندند و کتانی خود را آماده بسته بندی می کردند.

اما در مدل هایی از کتانی ها که کف دوزی می شوند و اشتروبل هستند این امکان وجود ندارد، آن ها نمی توانند تکسون های درجه دو و سه و چهار و پنج را، یا کارتن و مقوا را و یا هر جنس بی ثبات دیگری را به جنس کار خود اشتروبل کنند، اینم جنس ها قابل دوخت و دوز نیستند،  از سویی دیگر اگر از جنس های نامرغوبی استفاده کنند چنگ پنچه (جلوی کتانی) و پشتی (پاشنه کتانی) محصول خود را خراب کرده اند، و این با چشم معمولی هم قابل مشاهده می باشد پس در بحث کتانی های اشتروبل شده به هرحال این امکان نیست که به راحتی از جنس خیلی ضعیف برای کف کار استفاده کنند، اگر هم بکنند، به دستگاه خود آسیب زده اند و باید هزینه نیروی انسنانی هم بالاتر بپردازد و کلا در تولید های تیراژ و تعداد بالا این امکان وجود ندارد.

 • کتانی اشترول شده
 • اشتروبل کتانی مردانه
 • آموزش اشتروبل کتانی مردانه
 • تولید کتانی اشتروبل شده
 • کتانی قابل شست و شو
 • کتانی با کیفیت زنانه و مردانه
 • خرید الیاف اشتروبل

ویژگی هایی که کتونی های درجه یک را از سایر کتونی ها متمایز می کند؟

این ویژگی ها می تواند از به کارگیری مواد با کیفیت در عرصه ی تولید کتونی ها باشد از تامین مواد اولیه ی مرغوب گرفته تا استفاده کردن از بهترین نخ ها بهترین چسب ها و…که باعث می شود محصول و خروجی آخر که همان کتونی باشد به عنوان یک کار درجه یک شناخته شود و اگر این کار از نظر قیمت و کیفیت عالی باشد دیگر به خود کفایی رسیده ایم و صنعت کفش و کتونی ما رشد و شکوفایی می یابد و حتی ما نباید نگران این باشیم که اگر کتونی های چینی وارد ایران نشود ما محصولات خود را چگونه و از کجا تهیه کنیم.تا زمانی که هر یک از انسان ها به سوی هدف مشخصی حرکت نکند هیچ پیشرفت خاصی نمایان نمیشود و این یک حقیقت بزرگ زندگی بشری است و در چرخهی اقتصادی هم به همین صورت است اگر هر یک از اعضای صنعت بزرگ کفش وکتونی از تولیدی های بزرگ و صاحب نام گرفته تا کارگاه های کوچک و نو پا هر یک از اعضای آن به خوبی برای پیشرفت شخصی و به طور کلی پیشرفت همان کارخانه یا کارگاه دست به دست هم دهند و به صورت تیمی به سوی تحقق هدف های خود حرکت کنند سرعت پیشرفت هم بالا می رود و هم اگر قرار براین باشد تولید و پخشی صورت نگیرد تا زمانی که حرکت درستی انجام نگیرد همان بهتر که در همان ابتدای مسیراز رقابت صرف نظر کرده و در زمینه ای فعالیت صورت گیرد که واقعا در توان آن مجموعه ای باشد که در تولید کفش و کتونی نا توان بوده اند.

تولید کتانی اسپرت با کیفیت | کتانی وارداتی

تولیدی کتانی تهران

تولید کفش وکتونی در سایر کشور های جهان به چه صورت است؟

اگر به مسافرت کردن علاقه دارید و از گردشگری لذت می برید بیایید یک تحول در خود ایجاد کنید وسری هم به تولیدات آن کشور بزنید خصوصا اگر به کفش و کتونی علاقه دارید می توانید با مراجعه کردن به یکی از این تولیدی ها از نزدیک نظاره گر نحوه یتولید و پخش محص.لات کفش و کتونی در سایر کشور های دنیا باشید. اما چرخه ی تولید در کشور های پیشرفته ی اروپایی، آسیای شرقی، ایالات متحده ی آمریکاو…به صورت گروهی انجام می گیرد و مانند ایران به صورت اکیپ نمی باشد به طور کثال برای قسمت پسته ای دوزی کمپانی آدیداس افرادی که به عنوان چسب زن فقط در طول شبانه روز به تعداد بسیار بالایی چسب می زنند یک نفر فقط آستر کتونی را چسب میزند، یک نفربرگه ها را دسته بندی می کند در قسمت وردستی یک نفر فقط آستر برگردان را بر عهده دارد و در ط.ل روز کار دیگری انجام نمی دهد سوراخ زدن به عهده ی شخص دیگری می باشد و در چرخکاری کتونی پیشکاری و سایر قسمت های تولید کردن یک کتونیبه همین صورت کار انجام می گیرد که این روش کارایی خوبی ندارد چرا که در صورت غیبت هر یک از اعضای یک گروه تولیدی بزرگ تعداد بالا کار خیلی های دیگر کساد می گردد بهتر است که این روش را دیگر استفاده نکنیم و از همان روش اکیپ ساختن برای کار های خود به کار گیریم تا ضزرر کمتری به مجموعه ی کلی تولید یوارد گردد به جای اینکه از تعداد نفرات بالا برای هر کار مشخص استفاده کنیم بهتر است که از اکیپ های بیشتر و در صورت نیاز از سرپرست اکیپ استفاده کنیم تا مشکلات هر اکیپ را شناسایی کرده و اکیپی که سوالی برایش پیش می آید توسط این افراد متخصص که به عنوان سرپرست یک تولیدی مشغول به فعالیت هستند راهنمایی شود.

 • کتانی اسپرت خارجی
 • تولید کتانی اسپرت جدید
 • دستگاه جدید تولید کتانی
 • صنعت تولید کتانی ایران
 • تولیدی کتانی در تهران
 • صادرات کتانی ایرانی

 

کتانی با کیفیت ایرانی و خارجی | نقش واردات کتونی های درجه یک به تضغیف شدن بازار داخلی

آنچه امروز مشاهده می کنید واردات انواع متونی های درجه یک خارجی به ایران است که باعث شده است تا از تولید داخلی حمایتی صورت نگیرد و مردم هم قدرت تولید و یا خرید کتونی های درجه یک را نداشته باشند به قولی چراغی که در خانه رواست در مسجد حرام است داستان این روزهای بازار ما هم همین است که بهای زیادی به کسانی میدهیم که هیچ خیری به ما نمی رسانند و با این کار فقط باعث توقف رشد و پیشرفت خود می شویم واز اتفاقی که هرگز رخ نداده است ترس بی دلیل داریم اگر ترس بی دلیل نداشتیم و به تولیدات خود اکتفا می کردیم گردش مالی و تراکنش های الی حاکی از جابجایی انواع کفش و کتونی در بازار داخل یایران ره رقم های بسیار بالایی می رسید بسیاری از جوانان دیگر سراغ اعتیاد مهمانی های مختلط و مشکلاتی از این قبیل که از روی بی کاری بر روی یک مرد جوان اتفاق می افتد تماما به همین موضوع بر می گردد.

صادرات کتانی اسپرت مردانه

یک جوان مشتاق به صنعت کفش و کتانی باید از چه چیزهایی سر رشته داشته باشد؟

خوشبختاه صنعت کفش نیاز چندانی به مهارت اولیه ندارد و هر شخصی که بتواند خواندن و نوشتن عادی را بلد باشد و بتواند از پس حساب کتاب عادی و روزمرگی خود برآید می تواند وارد این صنعت بشود و با فراگیری تولید به صورت دوره ای و کارآموزی وارد کارگاه های کفاشی شود این فرد باید در قدم اول بداند که در چه زمینه ای می تواند بهترنین باشد به طور مثال شخصی که در برشکاری استعداد و قابلیت بالایی داشته باشد هرگز نباید خود را گول بزند یا به اجبار پدر یا مادر چرخکار شود بسیاری از زمینه هایی که در انتخاب شغل مطرح هستند باید با استعداد ذاتی آن فرد مشتاق کار برابری داشته باشد و خود آن شخصی که می خواهد کار را بیاموزد باید به این نکته  بسیار مهم توجه داشته باشد و عمر و جوانی خود را به بطالت نگذراند ببیند که در کدام بخش می تواند بهترین باشد یا به قولی خستگی پچیزی که واقعا دوست داشته باشد را بپذیرد پرکار بودن به خیلی چیزا بستگی دارد مهم ترینش انگیزه است اگر انگیزه ی بالایی در بدست آوردن یک مهارتداشته باشید خواه آن مهارت را دوست داشته باشید واز انجام دادن آت احساس شکست خوردن نکنید به خود اعتماد کنید که راهی که می روید درست است و به زود شما درآن مهارت به سلسله مراحل بالاتری میروید و به سبب همان مهارت می توانید سایر مهرات های دیگر را در زندگی خود در طول زمان بدست آورید از بحث مهارت بگذریم سپس این فرد مشتاق و جوان جویای کار ما باید بازار ها را به خوبی بشناسد با بازاری ها نشست و برخاست داشته باشد و از تجربیات آن ها استفاده کند تا مجبور نگردد که خود دوباره تجربه کند و سرعت پیشرفت خود را به همین سبب افزایش دهد به همین ترتیب که تجربیات خود را افزایش دهد وارد بازار رقابت کردن در زمینه های مختلف می گردد و روز به روز به رشد و تکامل خود ادامه می دهد و درآمدش با توجه به فعالیت و کیفیت فعالیتی که انجام میدهد متفاوت خواهد بود.

محمد رضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید