مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.

خرید کتانی زنانه آدیداس ۲۰۲۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا برند آدیداس یکی از بهترین ها در سال های اخیر شناخته شده است؟بهترین مدل های آدیداس برای خریدمشخصات و ویژگی های کتانی زنانه ی Zx 750کدام یک از کتانی های آدیداس در ایران نیز تولید می شوند؟
کتانی آدیداس اسپرت

کتونی آدیداس زنانه عمده

امروز و در این مطلب، به سراغ بررسی کتانی اسپرت های زنانه ی آدیداس می رویم. چرا که در سال های اخیر بسیار بیش از پیش مورد استقبال مردم قرار گرفته اند. همچنین، این نکته را نیز بررسی می کنیم که کدام یک از مدل های Zx 750، Ultra Boost، Stan Smith و Super Star برای چه  کاربرد هایی مناسب هستند.

چرا برند آدیداس یکی از بهترین ها در سال های اخیر شناخته شده است؟

کتانی آدیداس اسپرت

برند آدیداس از جمله برند هایی است که روز به روز محبوبیت بیشتری را به دست می آورد. علل این محبوبیت را می توان کیفیت بالای مواد به کار رفته در کتانی اسپرت ها و طراحی کم نظیر، جذاب و پر طرفدار آن ها دانست.
از طرفی، باید این نکته را نیز در نظر گرفت که این کمپانی از معدود کمپانی های تولید کننده ی کتانی های همه کاره است. به این معنی که کاربرد های کتانی اسپرت مردانه و زنانه ی آدیداس فرا تر از ورزش و باشگاه است!

بهترین مدل های آدیداس برای خرید

کتونی اسپرت آدیداس

پاسخ این سوال بستگی به انواع نیاز های افراد دارد. اما به طور کلی می توان سری های Zx، Super Star و Gazelle را نام برد.
اما از میان این چند مدل نیز باید به این نکته توجه کرد که مدل Zx خود شامل سری های Zx 750، Zx 3 و Zx 8000 می باشد که از این بین نیز کتانی Zx 750 آدیداس بسیار پر طرفدار تر از سایرین است.

این کتانی اسپرت زنانه که در ایران نیز تولید می شود، شامل ویژگی های خاصی است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

مشخصات و ویژگی های کتانی زنانه ی Zx 750

کتونی آدیداس زنانه

 

برای بررسی مشخصات این کتانی زنانه ی پر طرفدار ابتدا به سراغ بررسی جنس زیره ی آن می رویم. زیره ی این کتانی محبوب از جنس EVA یا اتیلن وینیل استات است. این زیره به دلیل انعطاف پدیری بسیار بالا در عین مقاومت و استحکام خود، دارای سبکی بسیار خاصی نیز می باشد. همین ویژگی ها نیز باعث شده اند تا به عنوان زیره ای مقاوم و با دوام شناخته شود.
رویه ی این کتانی نیز از اشبالت به وجود آمده است. اشبالت چیست؟ نوعی چرم مصنوعی مقاوم در برابر خراش و پارگی که بیشتر برای فعالیت های ورزشی طراحی شده است.
و در پایان نیز به کفی طبی و روزنه های گردش هوا می رسیم که به ترتیب باعث کاهش فشار های وارده به کف پا هنگام فعالیت و جلوگیری از ایجاد بیماری های پوستی و عرق کردن پا می شوند.

کدام یک از کتانی های آدیداس در ایران نیز تولید می شوند؟

کتانی ادیداس اسپرت تهران

اکثر کتانی اسپرت های زنانه و مردانه ی آدیداس در ایران نیز تولید می شوند. برای مثال Super Star، Zx 750 و Stan Smith از مدل های آدیداس هستند که در ایران نیز تولید می شوند.
باید به این نکته توجه داشت که تولیدی های داخلی به دلیل نداشتن هزینه های جانبی مانند گمرک، قیمت های مقرون به صرفه تری را روی محصولات خود می گذارند.

محمد رضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *