مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید کتونی عمده درجه یک زنانه آدیداس جدید در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه خرید و بازار خرید کتونی عمده تهرانخرید کتونی عمده تهران با گارانتی چگونه انجام  می شود؟کتونی عمده تهران با مدل های به روز ۲۰۲۱ درکجا پیدا می شود؟خرید کتونی عمده تهران با زیره درجه یک PU و EVA۴ مدل پرفروش کتانی زنانه آدیداسبررسی استاندارد و کتانی زنانه آدیداس ZX 750معرفی کتونی اسپرت مردانه و زنانه آدیداس Stan Smithمعرفی ۲ مدل کتانی زنانه نایک تولید ۱۴۰۰چرا کتانی زنانه نایک ایر جردن فروش بالایی داشته است؟بررسی کتونی اسپرت Air Max  زنانه و مردانه
کتونی آدیداس زنانه عمده

کتونی آدیداس عمده

خرید کتونی عمده در تهران مسائلی را به دنبال دارد که هر کسی در آن کوتاهی کند ممکن است دچار ضرر بزرگی شود، اما با دانستن پرفروش ترین کتانی زنانه آدیداس و نایک و اطلاع از نوع گارانتی و انواع بازار ها می توانید خرید هوشمندانه تر و آگاهانه تری داشته باشید!

نحوه خرید و بازار خرید کتونی عمده تهران

کتانی اسپرت آدیداس عمده

اگر فروشنده کتونی و یا صاحب فروشگاهی باشید، حتما به نحوه خرید عمده کتونی اسپرت فکر کرده اید و می دانید که این خرید دارای قسمت های مبهم زیادی است که توجه نکردن به حتی یکی از این مشکلات، می تواند به سرمایه شما آسیب بسیار زیادی بزند.
در ادامه سعی داریم تا شما را با روش ها و مکان های خرید عمده مطمئن آشنا کنیم و چند مدل پرفروش سال اخیر را معرفی کنیم که می تواند در فروشگاه شما بازخورد مثبتی داشته باشند.
بازار خرید کتونی عمده تهران، یا همان بازار بزرگ یکی از منابع اصلی فروشگاه های تمامی کشور است که خرید ها را از آنجا انجام می دهند، در واقع مغازه و فروشگاه های بازار بزرگ تهران هرکدام دارای انبار هایی هستند که کتونی ها را از تولیدی ها خریداری و در آنجا انبار می کنند.
اما نقاط مثبت و منفی خرید عمده کتونی از بازار عمده چیست؟
یکی از نقاط مثبت خرید از  بازار بزرگ این است که شما می توانید محصولات را به صورت حضوری مشاهده کنید و سپس آن را خریداری کنید.
اما مهم ترین نکته این است که این محصولات ممکن از در سال های قبل تولید شده باشند و یا قیمت آن ها به دلیل وجود واسطه میان تولیدی و فروشنده بالا باشد؛ در اینجا لازم است تا بدانید راه های دیگری نیز برای خرید عمده کتونی وجود دارد!

خرید کتونی عمده تهران با گارانتی چگونه انجام  می شود؟

کتونی آدیداس زنانه عمده

تا به حال با مشکلات کتونی ها پس از رسیدن بار مواجه شده اید؟ و یا مشکلات سایزی، تغییر رنگ و حتی کیفیت پایین کتونی ها پس از اینکه بار به شما تحویل داده شده باشد و هیچ راه برگشتی نداشته باشید؟
اینجاست که گارانتی وارد می شود و شاید مهم ترین قسمت خرید کتونی عمده را مشخص می کند.
خرید کتونی عمده در تهران که توسط بازار های عمده انجام شود اغلب شامل گارانتی نیستند، اما تعدادی از تولیدی هایی که هرماه کتونی های جدید را وارد بازار می کنند و خودشان به طور مستقیم مسئول پخش نیز هستند، بر روی محصولات خود گارانتی در نظر می گیرند.
گارانتی ها تنها بر روی محصولات درجه یک و درجه دو صادر می شود و این می تواند برای شمای فروشنده خرید آسوده تری را رقم بزند چرا که از کیفیت کتونی نیز آگاهید!
گارانتی تولیدی کتونی معمولا به کیفیت، سال ساخت و همچنین نوع تولیدی بستگی دارد و از مدت زمان ۳ ماهه تا ۱۲ ماهه متغییر می باشد.

کتونی عمده تهران با مدل های به روز ۲۰۲۱ درکجا پیدا می شود؟

کتونی رانینگ زنانه

در چند سال اخیر، بیشتر مردم به دنبال خرید کتونی با مدل های جدید هستند و هر ساله نیز این مدل های جدید دچار تغییراتی می شوند که مردم به دنبال آن به خرید کتونی ها روی می آورند چرا که به طور تقریبی از سال ۲۰۱۶ علاقه مردم به استایل بیشتر شد و این دلیل فروش بیشتر کتونی ها نسبت به طراحی ظاهری آن ها شده است.
کتونی های جدید و به روز را بیشتر توسط تولیدی ها می توان خریداری کرد، چرا که آن ها محصولات خود را ماهانه به تعداد مشخصی تولید و به فروشنده ها و بازار های عمده ارسال می کنند، به همین دلیل شما می توانید تولیدی ها را یکی از منابع اصلی خرید کتونی عمده جدید در نظر بگیرید.
به طور مثال، کتانی زنانه آدیداس و نایک که در سال ۲۰۲۱ تولید شده اند، از زیره EVA و PU تولید شده اند، که در قبل از این، معمولا شدت تخصصی کار کردن بر روی کتونی ها کمتر بود!

خرید کتونی عمده تهران با زیره درجه یک PU و EVA

کتانی اسپرت آدیداس عمده

در مطلب قبل به اهمیت طراحی کتونی و زیبایی ظاهری کتونی اشاره کردیم، اما باید دانست که یکی دیگر از مهم ترین قسمت هر کتونی، کیفیت است!
کتونی های با کیفیت در پیاده روی، دو، ورزش، استفاده روزانه، باشگاه و حتی کار های اداری افراد کاربرد دارند و راحتی و انعطاف پذیری کتونی نقش مهمی در خرید دارند.
اما این نرمی و انعطاف پذیری به زیره کتونی بستگی دارد، پس شما با شناخت و دانستن اطلاعات لازم درمورد زیره ها می توانید خرید هوشمندانه تری داشته باشید و درنتیجه فروش بهتری را برای فروشگاه خود رغم بزنید.
زیره EVA یکی از پرکاربرد ترین زیره ها در تولید کتونی ” ورزشی” می باشد، این زیره نرم ترین زیره در صنعت تولید کتونی می باشد، به همین دلیل نرم بودن زیاد این زیره ممکن است در هوای گرم دچار تغییر شکل شود، اما تولیدی ها در تولید کتونی با زیرهEVA یک لایه لاستیکی استفاده می کنند که علاوه بر مقاوم بودن در برابر آب و هوا، نرمی خود را نیز حفظ کند.
زیره دیگر، زیره PU می باشد که دارای وزن بسیار سبکی می باشد و برای استفاده در کتونی های راحتی بسیار مناسب می باشد.
این کتونی دارای نرمی و انعطاف خوبی نیز می باشد.

۴ مدل پرفروش کتانی زنانه آدیداس

کتانی آدیداس زنانه عمده

همانطور که می دانید، برند آدیداس در ایران دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل، تولیدی ها سعی در تولید کتونی های آدیداس های کپی کرده اند که این کتونی ها دارای ظاهر کاملا مشابه نمونه اورجنیال هستند و کیفیت آن ها نیز در سطح کتانی های اورجینال آدیداس می باشد.
از جمله کتانی زنانه آدیداس پرفروش سال ۱۴۰۰ می توان به کتانی ZX 750 ، Stan Smith ، Super Star  و سری های Ultra Boost اشاره کرد.
این کتانی ها معمولا به ترتیب برای استفاده های روزمره و ورزشی و پیاده روی و دو کاربرد دارند.
یعنی به طور معمول، مناسب همه افراد در همه سنین هستند و می توانند به طور کامل نیاز آن ها را برطرف کنند.

بررسی استاندارد و کتانی زنانه آدیداس ZX 750

کتونی زدایکس زنانه آدیداس

دیدید که در دسته پرطرفدار ترین و پرفروش ترین کتانی زنانه در سال ۱۴۰۰ در ایران، کتانی زنانه آدیداس ZX به چشم می خورد.
علارغم وجود داشتن چندین سری از این کتونی مانند زدایکس ۸۰۰۰ و غیره، کتانی اسپرت ZX 750 توانست فروش بیشتری در میان دیگر کتانی های ZX داشته باشد.
اما دلیل فروش بالای این کتانی اسپرت چیست؟ و اینکه آیا برای خرید عمده مناسب است؟
خرید عمده کتانی اسپرت زنانه آدیداس به دو عامل مهم بستگی دارد، شما باید بدانید که ظاهر  و کیفیت دو عامل هستند که اگر هرکدام از آن ها ضعیف باشد، فروش را به شدت پایین می آورد.
کتانی آدیداس زنانه و مردانه ZX 750 دارای رویه اشبالت می باشد، این رویه در صورت شستشو رنگ پس نمی دهد و یکی از با کیفیت ترین چرم ها در صنعت تولید کتانی در ایران و خارج از کشور می باشد.
در رویه این کتونی روزنه ها و بند وجود دارد که این کتانی را برای استفاده روزمره، پیاده روی و دو متوسط کارامد می کند.
کتانی زنانه اسپرت آدیداس زدایکس ۷۵۰ با زیره EVA تولید شده که نرم ترین و منعطف ترین زیره در بازار می باشد که به دلیل نرمی بسیار زیاد این زیره آن را با یک لایه لاستیکی تولید کرده اند که در برابر اجسام بیرونی و آب و هوا به صورت کامل استقامت داشته باشد.
این کتانی در رنگ بندی و سایز بندی متنوع در ایران توسط بزرگ ترین تولید کننده کتونی در تهران تولید شده است.

معرفی کتونی اسپرت مردانه و زنانه آدیداس Stan Smith

کتانی استن اسمیت زنانه

به معرفی یکی دیگر از کتانی های پرفروش آدیداس بپردازیم، این کتانی با تاکیید بر روی زیبایی ظاهری ساخته شد و بیشتر برای افرادی تولید شد که به دنبال استایلی زیبا هستند و در فروشگاه هایی یافت می شود که افراد زیادی به ظاهر کتونی اهمیت ویژه ای می دهند، اما بعد از گذشت مدتی این کتونی به دلیل کیفیت بالا، توسط افراد دیگر نیز خریداری شد و فروش این کتونی در سال ۲۰۱۹، ۲۰۲۰ و همچنین ۲۰۲۱ بسیار بالا رفته است.
این کتونی دراای رویه چرمی می باشد و از بند در طراحی آن استفاده شده.
در قسمت های کناری و رویی کتونی اسپرت مردانه و زنانه Stan Smith روزنه هایی وجود دارد که سلامت پا را تضمین می کند و همچنین طراحی ظریف این کتونی باعث شده تا فروش این محصول در زنان بسیار بیشتر باشد.
کاربرد این کتانی بیشتر برای مصرف های روزانه می باشد، اما زیره و روزنه موجود در کفش باعث شده تا پیاده روی نیز با آن لذت بخش شود.

معرفی ۲ مدل کتانی زنانه نایک تولید ۱۴۰۰

نایک جردن اسپرت عمده

وقت آن است که به جالب ترین قسمت این مقاله نزدیک شویم! کتانی های نایک!
کتانی نایک زنانه و مردانه در ایران پرطرفدار ترین هستند، شما می توانید همه مدل های این کتانی را روزانه در پای افراد مشاهده کنید، که نه تنها برای مصرف های روزانه از ان استفاده  می کنند، بلکه در باشگاه ها، زمین های پیاده روی و دو نیز کاربرد بسیار زیادی دارند.
کتانی های نایک، مانند کتانی تخصصی Air Jordan برای ورزش های سنگین تر نیز مانند بسکتبال و والیبال مناسب اند!
اما پرفروش ترین کتانی زنانه نایک در سال ۱۴۰۰ کدام بوده است؟
کتانی های Air Max و Air Jordan در اولین ها قرار می گیرند، پس بهتر است نگاهی به این دو کتونی بیندازیم، چرا که اگر به دنبال خرید عمده و یا کسب اطلاعات هستید می تواند برای شما مفید واقع شوند.

چرا کتانی زنانه نایک ایر جردن فروش بالایی داشته است؟

نایک ایرجردن اسپرت

ایر جردن یکی از کتانی های تخصصی برند نایک می باشد که برای زنان و مردان در سایز های مختلفی تولید شده است.
اول از همه، به رنگبندی خاص این کتانی بپردازیم چرا که رنگ های متنوعی که در طراحی و تولید این کتونی استفاده شده است توانسته فروش شگفت انگیزی را برای تمامی مردم رقم بزند.
از انواع رنگ بندی این کتونی می توان به آبی و سفید و مشکی و همچنین ترکیب رنگ سبز و آبی و سفید اشاره کرد که پرفروش ترین آن ها بوده است.
کتانی زنانه نایک Air Jordan 4  یکی از زیرمجموعه های سری ایرجردن است که در ایران به فروش بالایی رسیده و دلیل آن زیبایی و کیفیت بالا بوده است که توانسته به خوبی برای بیشتر کاربرد ها استفاده شود.
رویه این کتانی به دو صورت چرم و جیر تولید می شود و در قسمت رویه آن از روزنه های متعددی استفاده شده که با عبور جریان هوا در آن می تواند به خوبی از پا در برابر بیماری های قارچی محافظت کند.

بررسی کتونی اسپرت Air Max  زنانه و مردانه

کتانی نایک ایرجردن 4

از آنجا که به معرفی ۲ مدل کتانی زنانه آدیداس پرداختیم، به دومین مدل از پرفروش ترین کتانی اسپرت نایک نیز بپردازیم!
کتونی اسپرت Air Max زنانه و مردانه چند سالی است که فروش خوبی را برای برند نایک داشته است، به همین دلیل تولیدی های ایران نیز دست به تولید این سری کتانی زده اند.
این سری کتانی بیشتر در سنین ۱۷ الی ۳۰ سال فروش داشته است چرا که ظاهر زیبا و در عین حال شیک این کتونی توانسته در کمد اکثر نوجوانان و جوانان جای باز کند.
کتانی زنانه ایرمکس دارای لژ نیز می باشد که این لژ دارای بافت نرمی می باشد و در پیاده روی می تواند به خوبی پا را هدایت کند و بدون آسیب رساندن به زانو و کمر مصرف کننده را در پیاده روی های طولانی همراهی کند.
جنس رویه کتانی ایرمکس از چرم می باشد که با بند طراحی شده و ظاهری کاملا اسپرت به کتونی داده است.
زیره کتونی نیز دارای بافتی نرم، منعطف و کاملا مقاوم در برابر سرما می باشد که در زمستان نیز برای مصرف کننده ها می تواند کارامد باشد.
کتونی سارپ نایک ایرمکس در رنگ های سفید بیشترین فروش و در رتبه دوم رنگ های ترکیبی آن فروش بالایی را تجربه کرده اند.

محمد رضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120245605

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: SportShoose@

instagram icon اینستاگرام: ilia.shoe@

email icon ایمیل: sportshoose@gmail.com

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید