مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین مدل برای خرید و فروش عمده کتانی نایک کدام است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید انواع مدل کتونی اسپرت نایک  مردانه و زنانهچرا کتانی نایک ایرجردن ۴  فروش بالایی داشته است؟کیفیت کتانی نایک ایرمکس ۷۲۰کیفیت کتونی نایک Pegasus 36 تولید ایرانپرفروش ترین مدل کتانی نایک در تهرانکدام کتونی  عمده نایک مناسب پیاده روی است؟پرطرفدار ترین کتونی اسپرت نایک در ایران برای خرید عمده کدام است؟قیمت فروش عمده کتانی نایک ایرجردن در تهران
کتونی اسپرت نایک تهران

کتونی نایک ایرجردن عمده

برند نایک کتونی های بسیار متنوعی را تولید کرده است، اما کتونی نایک ایرجردن برای خرید و فروش عمده کتانی نایک مناسب تر است یا کتونی های ایرمکس؟ کاربرد کتونی نایک ایر زوم چیست؟ چه چیز هایی راجب هر کدام از این مدل ها وجود دارد که فروش بالایی را توانسته اند کسب کنند؟

خرید انواع مدل کتونی اسپرت نایک  مردانه و زنانه

کتانی اسپرت نایک زنانه مردانه

یکی از پرکاربرد ترین کتونی ها در سراسر دنیا، کتونی های نایک هستند.

انواع مدل هایی که برند نایک برای نیاز های مختلف مردم تولید کرده، دارای کاربرد های متنوعی هستند که فروش بالای آن را ثابت می کند!

برند نایک کتونی های مختلفی مانند ایرجردن، ایرمکس و ایر زوم را تولید کرده که هرکدام از آن ها دارای چندین مدل دیگر هستند.

به طور مثال کتونی نایک ایرجردن نایک، دارای محموعه های مختلفی مانند کتونی نایک ایرجردن ۱، کتونی نایک ایرجردن ۲ و تقریبا ۲۶ مدل از کتونی ایرجردن توسط نایک تولید شده است.

این کتونی ها برای کاربرد های مختلفی مانند ورزش، پیاده روی و دویدن، استفاده روزمره و عادی و همچنین ورزش های تخصصی تر مانند فوتبال و بسکتبال تولید شده است.

کتونی های تولید شده توسط برند نایک در ایران نیز توسط تولیدی های مختلفی تولید شده اند و هر کدام از این تولیدی ها، کتونی ها را درجه کیفیت مختلفی تولید می کنند. ( که این درجه کیفی ها از درجه ۱ تا درجه ۵ تقسیم بندی می شوند).

همچنین فروش عمده کتانی نایک در ایران در سایز های مختلف مناسب مردان و زنان انجام می شود که دارای رنگ بندی متنوعی نیز هستند.

البته باید دانست که برای خرید و فروش عمده کتانی نایک در ایران، باید بهترین کیفیت کتونی یعنی درجه یک تا درجه دو را تهیه کرد چرا که امروزه مصرف کننده ها

بیش از مدل، به کیفیت کتونی توجه می کنند و کتونی های باکیفیت در هرصورت فروش خوبی دارند!

چرا کتانی نایک ایرجردن ۴  فروش بالایی داشته است؟

کتونی ایرجردن نایک عمده تهران

کتونی نایک ایرجردن ۴ یکی از پرفروش و پرطرفدار ترین کتونی های نایک است که در دسته کتونی های ساقدار نایک قرار می گیرد.

ساقدار بودن این کتونی باعث شده تا در ورزش های مختلف مانند بسکتبال و فوتبال استفاده زیادی داشته باشد.

در ایران نیز این کتونی در سایز های زنانه و دخترانه تا پسرانه و مردانه تولید شده و به دلیل راحتی برای مدرسه، باشگاه و ورزش های دیگر کاربرد دارد.

ساقدار بودن این کتونی باعث شده تا در زمستان نیز این کتونی طرفداران زیادی داشته باشد.

اما جنس این کتونی چیست؟ این کتونی در ایران با جنس چرم و جیر تولید می شود. جنس چرم این کتونی باعث شده تا مصرف  کنند با مشکل کثیف شدن کفش سر و کله نزند و در سرما بتواند گرما را در کفش نگه دارد.

همچنین جنس جیر نیز به زیبایی کفش کمک بسیار زیادی کرده و به مقاوم بودن آن در برابر فرسایش سریع کمک می کند.

زیره استفاده شده در این کتونی از جنس پی یو می باشد که این زیره در مقاوم بودن، نرم بودن و همچنین انعطاف بالای کفش تاثیر بسیار زیادی دارد.

در طراحی این کتونی از بند های محکم استفاده شده است تا در هنگام ورزش به خوبی از پا محافظت کند.

پاشنه این کتونی نیز به شکلی طراحی شده که در استفاده های طولانی مدت از آسیب رسیدن و درد زانو ها و کمر جلوگیری می کند.

کیفیت کتانی نایک ایرمکس ۷۲۰

کتونی اسکرت نایک ایرجردن تهران عمده

اگر اسم کتانی نایک ایرمکس ۷۲۰ را شنیدید، بدانید که این کتانی همان کتانی معروف پیاده روی برند نایک است!

کتانی های پیاده روی باید شاخص هایی داشته باشند تا مصرف کننده در مصرف به مشکل برنخورد، اما این شاخص ها چیست؟

به طور مثال کتونی مناسب پیاده روی نایک باید پاشنه و زیره ای نرم و انعطفا پذیر و اسناندارد داشته باشد ( یعنی بیشتر از ۳ سانت نباشد) و رویه آن از روزنه

هایی برخوردار باشد که گردن هوا را در کفش ممکن سازد تا از بیماری های ئوستی مانند قارچ جلوگیری کند.

جنس زیره نیز از آن جایی مهم است که اگر کتونی دارای جنس مرغوبی نباشد، مصرف کننده بعد از یک ماه دچار بیماری هایی مانند میخچه می شود.

کتانی نایک ایرمکس ۷۲۰ دارای جنس مش می باشد و در طراحی آن از بند استفاده شده است.

این است که نه تنها در رویه، بلکه زیره آن نیز قابلیت گردن هوا Nike Air max 720 یکی از مهم ترین و جالب ترین ویژگی های کتونی دارد و این دلیلی است که در دسته کتونی های پرفروش پیاده روی نایک قرار می گیرد.

این کتونی دارای رنگ بندی های مختلفی می باشد اما پرفروش ترین رنگ آن ترکیب رنگ مشکی و قرمز می باشد.

در دسته کتونی های نایک ایرمکس، کتونی نایک ایرمکس ۲۷۰ نایک نیز در رنگ مشکی برای زنان فروش چشم گیری داشته است.

کیفیت کتونی نایک Pegasus 36 تولید ایران

کتونی نایک Pegasus 36 یکی از کتونی های ایر زوم نایک می باشد. این سری از کتونی های نایک برای دویدن و پیاده روی های سریع طراحی شده است.

زیره این کتونی مانند کتونی های ایرمکس و یا ایر جردن نایک نیست و به صورت حلالی طراحی شده، اما دلیل این کار چیست؟

این کتونی با طراحی زیره خود توانسته به دوندگان کمک کند تا سریع تر به دوندگی خود ادامه دهند و آن ها را به جلو هدایت می کند.

جنس این کتونی نیز مانند کتونی ایرمکس ۷۲۰ نایک که مناسب پیاده روی بود از جنس مش می باشد و دارای رویه مقاومی است که در استفاده طولانی مد ت به راحتی فرسوده نمی شود.

در فروش عمده کتانی نایک مدل ایر زوم، کتونی Pegasus 36  بیشترین خرید و فروش را در ایران داشته است چرا که علاوه بر کیفیت بالا، دارای زیبایی ظاهری نیز می باشد.

زیره این کتونی دارای آج می باشد و همچنین قابلیت ارتجاعی و قابلیت انعطاف بالایی نیز دارد.

از دیگر ویژگی های مهم این کفش می توان به کاهش فشار های وارده به کفش اشاره کرد که انرژی زیادی از مصرف کننده نمی گیرد و به ورزش زیاد تر مصرف کننده کمک زیادی می کند.

از دیگر کتانی های مناسب پیاده روی سریع و مناسب دویدن نایک که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد می توان به مدل های مختلفی مانند Pegasus 35   اشاره کرد که دارای ۱۲ رنگبندی مختلف می باشد. این کتونی نیز کیفیتی در حد کتونی Pegasus 36 دارد.

پرفروش ترین مدل کتانی نایک در تهران

کتونی نایک اسپرت تهران عمده

کتانی های نایک به طور کل در ایران و تهران طرفداران بسیار زیادی دارد چرا که این برند نه تنها بر روی کیفیت و کارایی، بلکه بر روی زیبایی محصولاتی که تولید می کند نیز تمرکز بسیار زیادی دارد.

به طور مثال هر کدام از کتونی ها بین ۴ الی ۲۰ رنگ بندی متنوع دارند و برای زنان و مردان هرکدام با کاربرد ها و خصوصیات منحصر به فرد تولید شده اند.

اما پرفروش ترین کتانی های موجود در بازار کدام اند؟

همانطور که می دانید کتانی های نایک دارای صد ها مدل می باشد که در ایران توسط تولیدی های مختلفی با کیفیت های بسیار بالا تا متوسط، قیمت اقتصادی تر، گارانتی و تولیدی ها مشخص تولید می شوند و کار را برای خریداران کتونی های نایک و دیگر برند ها راحت می کنند.

در مطالب قبل چندین مدل مختلف از نایک را که فروش های چشمگیری داشتند را معرفی کردیم و حال نوبت به کتونی نایک vapormax می باشد.

این کتونی یکی از جدید ترین کتونی های نایک می باشد که در سال ۲۰۲۱ نیز مدل آن تولید شده است.

زیره این کتونی از جنس ترموپلاستیک پلی اورتان می باشد و حالت زیره این کتونی با کتونی های عادی فرق می کند، یعنی دارای آج های بزرگ و مشخص است و با هدف پیاده روی تولید شده است.

این کتونی برای از جنس پارچه تولید شده و در طراحی آن از بند استفاده شده که باعث استحکام بیشتر کفش در پا می شود.

کدام کتونی  عمده نایک مناسب پیاده روی است؟

کتونی اسپرت نایک تهران

در این مطلب سعی شد تا بیشترین تمرکز بر روی باکیفیت ترین کتونی های نایک باشد تا آن ها را برای خرید عمده و یا خرید و یا اطلاعات شخصی شما معرفی کنیم.
از میان نرم ترین کتونی های نایک برای پیاده روی، کتونی های ایرزوم حرف اول می زنند، اما اگر بحث اصلی ما کتونی های پیاده روی و ورزش باشند، صد درصد کتونی های ایرجردن بهترین هستند!

کتونی های ایرجردن برای ورزش های تخصصی تولید شده اند که یعنی نرمی و قابلیت های مناسب برای پیاده روی و استفاده های روزمره را نیز به همراه دارند.

البته کتونی های دیگری به جز کتونی های ذکر شده نیز برای پیاده روی توسط برند نایک تولید شده اند که در ادامه تعدادی از آن ها نام میبریم.

کتونی نایک Nike Flex Experience 8 نیز یکی دیگر از کتونی های پرطرفدار و مناسب پیاده روی نایک می باشد.

این کتونی برای زنان و مردان در سایز های مختلفی تولید شده و پرفروش ترین رنگ آن طوسی می باشد.

این کتونی دارای زیره ترموپلاستیک می باشد که در برابر سایش مقاوم است و از پا در برابر فشار های وارده محافـت می کند.

جنس این کتونی نیز پارچه می باشد.

و همچنین از نظر رنگ بندی، کتونی های پیاده روی معمولا در رنگ های سبز و آبی و همچنین طوسی فروش زیادی دارند.

پرطرفدار ترین کتونی اسپرت نایک در ایران برای خرید عمده کدام است؟

کتونی نایک ایر جردن تهران عمده

کتونی های نایک در ایران در میان مردم بسیار پرطرفدار می باشند چرا که این کتونی ها با طراحی ظاهری بسیار زیبا تولید شده و هرکدام از کتونی ها استفاده های بسیار زیادی دارند و برای مدت های طولانی سالم و بدون مشکل می توان از آن ها استفاده کرد.

تولیدی های ایرانی نیز دست به تولید انواع مدل های برند نایک یا همان نایکی زده اند و در تلاش هستند تا نمونه های آن را به صورت ۱۰۰% مشابه تولید کنند.

یکی از کتونی هایی که توسط برند نایک تولید و در ایران به صورت های کپی باکیفیت بسیار بالا تولید شده و فروش بسیار بالایی نیز در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ داشته، کتونی نایک ایر جردن می باشد که در مطالب بالاتر به معرفی کلی از این کتونی پرداختیم.

این کتونی در رنگ بندی های بسیار متنوعی تولید شده است که در ایران در رنگ مشکی و قرمز و سفید آبی بیشترین طرفدار را داشته است.

کتونی های دیگر نایک مانند کتونی ایرمکس ۲۷۰ و انواع کتونی های ایرجردن از ۱ تا ۲۶ مدل آن در ایران فروش زیادی را تجربه کرده اند.

تمامی کتانی های تولید شده در ایران، برای سایز های دخترانه و زنانه و تا پسرانه و مردانه مناسب هستندو علاوه بر رنگ بندی اورجینال کتونی ها، بعضی از تولیدی ها کتونی ها را با رنگ بندی های متنوع تری نیز تولید می کنند.

قیمت فروش عمده کتانی نایک ایرجردن در تهران

کتونی اسپرت نایک ایرجردن

قیمت کتونی ها به دو عامل مهم بستگی دارد و بعد برای هر کدام از آن ها عامل های دیگری تاثیر گذار هستند.
این دو عامل کدام اند؟

  • اورجینال بودن
  •  های کپی بودن

کتونی های اورجینال که هر کسی میداند برای خرید های عمده برای هر جفت بیش از چند میلیون باید هزینه کرد.

اما قیمت خرید و فروش کتونی های کپی نایک ایر جردن و بقیه مدل های نایک به درجه کیفیت آن بستگی دارد، به طول مثال کتونی های درجه یک و دوجه دو قیمت بالا تری نسبت به کتونی های درجه سه تا درجه پنج دارند.

اما تنها قیمت مطرح نیست! چرا که امروزه تمامی مصرف کننده ها بیشتر به سراغ کتونی های درجه یک و باکیفیت می روند، پس علی رغم قیمت پایین کتونی های درجه سه تا درجه پنج، آن ها فروش بالایی را تجربه نمی کنند.

همچنین، کتونی های درجه یک و درجه دو از بهترین مواد اولیه موجود در صنعت کفش سازی تولید می شوند و تولیدی های معتبر برای اطمینان بیشتر خریداران بر روی آن ها گارانتی های ۳ الی ۸ ماهه و حتی یک ساله در نظر می گیرند.

قیمت کتونی ها نیز به عوامل زیادی بستگی دارد، به طور مثال موارد زیر از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کتونی ها می باشند:

  • نوع زیره
  • نوع دوخت
  • نوع رویه
  • جنس کتونی ( پارچه ای، چرم، جیر و …)
  •  استاندارد بودن سایز
  • استاندار بودن پاشنه کفش و …
محمد رضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین محصولات کتانی اسپرت و کفش ایلیا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید